EOTECH VUDU 1-10X28MM SR5 DLB TAN
Availability: 12 in stock
SKU: RSR|EOVDU1-10SR5DFTAN Category: Tag: Brand:
UPC
Manufacturer
Eotech
Manufacturer Part Number
VDU1-10SR5DFTAN
Eye Relief
2.31"-3.10"
Length
10.6''
Magnification
3-9x
MOA
0.1 MRAD
Model
Vudu
Objective Size
28mm