FIERCE FCRXP300WSM20BF CB RIVLXP 300WSM 20 BLKF
Availability: 1 in stock
SKU: TSW|185266 Category: Tag: Brand:
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRXP300WSM20BF
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
.300 Winchester Short Magnum (WSM)
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"