FIERCE FCRXP7SAUM22MM CB RVLXP 7MMSM 22 3 MBTR
Availability: 1 in stock
SKU: TSW|153987 Category: Tag: Brand:
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRXP7SAUM22MM
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7mm SAUM
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"