Horizon Firearms HRFBND7PRC22R Core Bandit 7mm PRC 22″
Availability: 7 in stock
SKU: TSW|196098 Category: Tag: Brand:
UPC
Manufacturer
Horizon Firearms
Manufacturer Part Number
HRFBND7PRC22R
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7MM PRC