Rosco Manufacturing K9-1395-HY-THEDON-556 K9 5.56 NATO 13.95″ Nitride Stainless Steel Barrel
Availability: 10 in stock
SKU: RSR|ROSK9-1395HY-TD-556-7M Category: Tag: Brand:
UPC
Manufacturer
ROSCO MANUFACTURING
Manufacturer Part Number
K9-1395-HY-THEDON-556-7-M
Barrel Length
13.95"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
13.95"
Model
K9
Product Type
Barrel
Rate of Twist
1:7"